Thursday, March 19, 2009

Vesneto so salceto


Еве ја Веснето..... :))) другачка ми од Велес.
Шалчево и го плетев дури 4 години ееееееееееј...не е за пофалба, ама зафатена женска како мене човек треба да ја сфати. Весна сфати...не знам за вас? :)
Весна инаку е најпосебна од посебните, во секоја смисла на зборот. Ја обожувам

2 comments:

  1. Сакам обетки,знам дека ќе се најпрекрасни на свет :)

    ReplyDelete
  2. Ej Mac poso si prva so komentira, dobivas odma! :)))

    ReplyDelete